HERŞEY VATAN İÇİN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atanur, 150 bin YTL toplanmazsa ayağını kaybedecek -yardım etmek isteyenler...

Atanur, 150 bin YTL toplanmazsa ayağını kaybedecek -yardım etmek isteyenler... Empty Atanur, 150 bin YTL toplanmazsa ayağını kaybedecek -yardım etmek isteyenler...

Mesaj tarafından Admin Cuma 30 Mayıs 2008, 01:55

Atanur, 150 bin YTL toplanmazsa ayağını kaybedecek -yardım etmek isteyenler...

Atanur, 150 bin YTL toplanmazsa ayağını kaybedecek -yardım etmek isteyenler... Atanur

Atanur Aydın, henüz 16 yaşında bir genç; ama yaşıtları gibi yürüyüp koşamıyor. En önemlisi de okuluna gidemiyor.

3 yaşındayken lösemiye yakalanan Atanur, zamanla bu hastalıktan kurtulsa da sol kalçasında oluşan kemik deformasyonundan dolayı ayağını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. Atanur için önümüzdeki günlerde 150 bin YTL toplanmazsa, yürüyemediği ayağını da kaybedecek. Arkadaşlarının arasına karışacağı günleri iple çeken Atanur, yardımseverlerin kendisine destek vermesini bekliyor.

Lösemiden kurtulan Atanur, 'Hayat benim için yeni başladı.' derken 8 yaşında da babası Kenan Aydın'ı kaybetti. Hastalığından dolayı ayakta bile durmakta zorlanan 16 yaşındaki Atanur, İstanbul Tıp Fakültesi'nde tedavi altında tutuluyor. Maddi imkansızlıklara rağmen oğlunun tedavisine devam ettiklerini belirten anne Cihan Aydın, "Artık dayanacak gücüm kalmadı. Doktorlar Atanur'un ameliyatı için 150 bin YTL istedi. Benim bunu ödeyecek gücüm yok." diyor. Sıkıntılı günler yaşayan acılı anne, ümidini artık hayırseverlere bağlıyor. Zor günler yaşayan aileye yardım yapmak isteyenler İstanbul Valiliği onayıyla açılan TC Ziraat Bankası Gaziosmanpaşa Şubesi'ndeki 0592-50280403-5001 No'lu hesaba yardımda bulunabilecek. Ayrıca 0535 964 82 95 No'lu cep telefonundan da Cihan Aydın'a ulaşılabilir.
Admin
Admin
Admin

https://istanbul.hareketforum.net