HERŞEY VATAN İÇİN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galatasaray'dan ayrılmaya karar verdim

Galatasaray'dan ayrılmaya karar verdim Empty Galatasaray'dan ayrılmaya karar verdim

Mesaj tarafından Admin Çarş. 28 Mayıs 2008, 01:21

Galatasaray'dan ayrılmaya karar verdim

Hakan Şükür, G.Saray Başkanı Adnan Polat'ın kendisine jübile teklifinde bulunduğunu, bu konudaki kararını önümüzdeki günlerde vereceğini açıkladı.
Galatasaray formasını yıllarca başarıyla sırtında taşıyıp rekorlar kıran Hakan Şükür, Sarı-Kırmızılı kulüple yollarını ayırıyor.

Ligtv.com.tr'ye konuşan tecrübeli futbolcu, "Galatasaray'dan ayrılmaya karar verdim." dedi.. Hakan Şükür, ailesiyle birlikte bu kararı aldığını belirterek, "Onlar güzel şeyler söylüyorlardı açılışlarda, toplantılarda. Başka ortamlarda söylenenler ile açılış ve toplantılarda söylenenler arasında uçurum var.'' diye konuştu. Galatasaray'a ve taraftarına saygısından bu zamana kadar konuşmadığını ifade eden yıldız futbolcu, "Dün konuşmak istediler benimle. Ben gitmedim. Bir anlamı yoktu çünkü. Sonuçta kontratım bitti. Uzatmak istemediler. Bunlar da futbolda doğal, normal." açıklamasını yaptı.

Türk futbolunun rekortmen futbolcusu, "Galatasaray'a kırgın mısın?" sorusuna ise önce "hayır" cevabını verdikten sonra "Ömrümüz hep zorluklar içinde geçti. Bu zorluklar içinde şampiyonluklar yaşadık." sözlerini kullandı. Son günlerde yaşadıklarını içine sindireceğini, ardından gelecekle ilgili kararını vereceğini kaydeden Hakan Şükür, "Ben gelecekle ilgili planlarımı yapmamıştım bugüne kadar. 15 gündür hep böyle gazeteden, saman altından, 3-5 kişiye bir şeyler söylediler. Bunların üstüne bir de Kalli'nin açıklaması gelince... Kalli ile ben de konuştum. Bir şey daha söyledi. Ondan sonra ben de kararımı verdim. Futbola devam edip etmeyeceğimin kararını verme aşamasındayız. Eşimle konuşuyoruz. Çocuklarımın okulu var. Yakında bir karar vereceğiz ve bunu medyaya açıklayacağız." şeklinde konuştu. Tecrübeli golcü, "Türkiye'de başka bir kulüpte oynamayı düşünüyor musun?" sorusuna ise, "Şu an için düşünmüyorum." diye cevap verdi.

Bu arada dün yazılı bir açıklama yapan Hakan Şükür, Kulüp Başkanı Adnan Polat ve Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin ile önceki gün yaptığı toplantının ardından kendisine jübile teklifinde bulunulduğunu, bu konudaki kararını önümüzdeki günlerde vereceğini belirtti.

Öte yandan Galatasaray teknik direktörlüğü için birinci sıradaki aday olarak gösterilen Alman Matthias Sammer ülkesinde kalıyor. Bild gazetesinin haberine göre; Alman Futbol Federasyonu basın sözcücü Harald Stegner "Matthias Sammer, federasyonumuzdaki görevine devam edecek. Bunu yüzde 100 söyleyebilirim.'' dedi.
Admin
Admin
Admin

https://istanbul.hareketforum.net

- Similar topics