HERŞEY VATAN İÇİN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roberto Carlos: Chelsea maçında oynasaydım finaldeydik

Roberto Carlos: Chelsea maçında oynasaydım finaldeydik Empty Roberto Carlos: Chelsea maçında oynasaydım finaldeydik

Mesaj tarafından Admin Cuma 30 Mayıs 2008, 01:39

Roberto Carlos: Chelsea maçında oynasaydım finaldeydik

Roberto Carlos: Chelsea maçında oynasaydım finaldeydik Roberto-carlos

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Roberto Carlos, ''Chelsea maçında oynayabilseydim, bunu Avrupa deneyimlerime dayanarak söylüyorum, finale dek gider, oyun orada çözülürdü'' dedi.

FBTV'de canlı yayına telefonla katılan Roberto Carlos, ''İyi bir Carlos, Şampiyonlar Ligi'nde finalde oynardı'' derken, geride kalan sezon ile gelecek sezonu değerlendirdi.

Sakatlığı nedeniyle sezonun son haftalarında forma giyemeyen Roberto Carlos, sakatlığıyla ilgili olarak evinde yeni bir aletle tedavisini sürdürdüğünü, gelecek hafta çekilecek MR'dan sonra fizik ve topla çalışmalara başlayacağını söyledi. Carlos, ''Kamp dönemi için kendimi yüzde yüz hazır duruma getireceğim'' dedi.

Manchester United ile FC Chelsea arasında Rusya'nın başkenti Moskova'da yapılan Avrupa Şampiyonlar Ligi finalini de değerlendiren Brezilyalı futbolcu, ''Eğer Türkiye'de kalıp sakatlanmasaydım, iyi bir Carlos Şampiyonlar Ligi'nde finalde oynardı'' diye konuştu.
Admin
Admin
Admin

https://istanbul.hareketforum.net